У Києві почали реконструювати каналізаційний колектор на вулиці Вербовій, який забезпечує відведення стічних вод з житлового масиву Оболонь. Про це повідомили в прес-службі КМДА з посиланням на АК "Київводоканал".
Зазначається, що проведуть реконструкцію 70-метрової ділянки колектора Д = 1250 мм. Вперше в Україні використовують нову технологію санації труб, яка була розроблена в Японії і зараз популярна в країнах Євросоюзу. Фахівці "Київводоканалу" на практиці вивчають новий метод під керівництвом німецьких фахівців.
Як пояснили в "Київводоканалі", завдяки своєчасній реконструкції можна буде уникнути масштабної аварії і ризиків, які виникають через зношеність каналізаційної мережі. Роботи щодо реконструкції цієї ділянки колектора на вулиці Вербовій планують завершити до нового року.
Джерело: segodnya.ua