У Києві 20 будинків лишилися без води – яка причина

У п'ятницю, 21 грудня, в столиці сталася аварія на мережі холодного водопостачання. Через це два десятки будинків залишилися без води. Про це повідомляє прес-служба "Київводоканалу" на сторінці у Facebook.

"Станом на 16:00 21-го грудня ремонтні бригади "Київводоканалу" працюють над локалізацією та ліквідацією пошкоджень на мережі холодного водопостачання, які були зафіксовані Головною диспетчерською", – повідомили в компанії.

Наразі тимчасово відсутня вода у киян за адресами:



  • вул. Міська, 2;



    вул. Данила Щербаківського, 37;



    вул. Дорогожицька, 18А, 16, 14А;



    вул. Олени Теліги, 15;



    вул. Маршала Малиновського, 25, 25В;



    пр-т. Лісовий, 31;



    вул. Кубанської України, 20, 22, 24Б;



    бул. Вацлава Гавела, 21Б, 21В;



    вул. Новопольова, 97Б, 99, 99-А, 101, 101А;



    вул. Смоленська,3.

У компанії кажуть, що орієнтовний строк ліквідації пошкоджень – одна доба. В "Київводоканалі" також просять вибачення за тимчасові незручності.

Дивіться також фотогалерею: 



Секретна помпова станція "Роса": як об'єкт врятував Київ від зараженої води – ФОТО

/ 5 канал
/ 5 канал
/ 5 канал
/ 5 канал
/ 5 канал
/ 5 канал
/ 5 канал
/ 5 канал
/ 5 канал
/ 5 канал
/ 5 канал
/ 5 канал
/ 5 канал
/ 5 канал Джерело: 5.ua