У Харкові на ходу задимився тролейбус

У Харкові 21 грудня на ходу задимився тролейбус, що прямував за маршрутом №35. Інцидент стався в Московському районі Харкова. Про це повідомили очевидці в міських інтернет-спільнотах.

"Знову підгорів тролейбус, цього разу на "Океані". Довелося викликати пожежників", – йдеться у підписі анонімного користувача під знімком з громадським транспортом і машиною ГСЧС.

Тим часом, за даними джерел NewsRoom в харківській мерії, інформація про займання не підтвердилася. Чиновники запевняють, що на перехресті вулиць гвардійців Широнінців і Бучми у тролейбуса задимилися реостати.

Пасажири вийшли з салону, після чого водій самостійно ліквідував надзвичайну подію.

Схожу інформацію озвучили і в прес-службі ДСНС: за даними рятувальників, сигнал про задимлення надійшов до них о 16:47, але до моменту приїзду водій громадського транспорту вже все загасив. В результаті пригоди ніхто не постраждав, затримки в русі також не було.

Джерело: segodnya.ua