Наприкінці 2018 року не буде грудневої девальвації гривні. Такий прогноз озвучив голова Ради Національного банку України (НБУ) Богдан Данилишин, підбиваючи підсумки 2018 року.
"Наразі немає передумов для повторення ситуацій грудня 2016 і грудня 2017 року, коли уряд витрачав великі обсяги коштів (наприклад, минулого року за грудень залишок коштів на єдиному казначейському рахунку зменшився в 10,6 раза), що призводило до девальвації гривні. Сподіваюся, ми робимо перший крок до належного рівня координації фіскальної та монетарної політик", – написав Данилишин на своїй сторінці в Facebook.
Джерело: segodnya.ua