Державі повернули землю на Київщині на 10 млн гривень

Суд повернув державі понад 12 га землі вартістю майже 10 млн гривень в Таращанському районі. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Київської області.

Землю передали в оренду без проведення земельних торгів, з порушенням законодавства. Землю в оренду віддала Степковська сільрада Таращанського району для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємствами, пов'язані з користуванням надрами.

З'ясувалося, що у товариства, що взяло землю в оренду, відсутній спецдозвіл на користування надрами та відсутня розташована на земельній ділянці нерухомість. Таким чином, товариство обійшло передбачену законом процедуру земельних торгів.

Прокуратура звернулася до суду з позовом про визнання недійсними рішення сільської ради та договору оренди землі. Господарський суд київської області задовольнив вимоги прокуратури в повному обсязі.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що під Києвом заступник голови сільради зажадав величезний хабар за оренду ділянки землі. Чиновник вимагали з директора фірми 2300 доларів і 500 тисяч гривень.

Крім того, в листопаді ми писали, що шахраї перепродали землю в Києві на понад 10 млн гривень. Злочинці підробляли документи на нерухомість і продавали ділянки.

Джерело: segodnya.ua