Під оплески парафіян: митрополит Драбинко оголосив про перехід до помісної Церкви – відео

Митрополит Олександр Драбинко, один із двох представників Московського Патріархату, який брав участь в Об'єднавчому соборі, оголосив про перехід до помісної церкви України Спасо-Преображенського храму.


Про це він повідомив під час літургії, отримавши схвальні оплески від парафіян.

"Наша парафія збереглася в єдності і йде прямим поступом до нашої святої Української Православної Автокефальної Київської Церкви. Хай Господь нас всіх оберігає", – проголосив Драбинко.

Таке рішення, пояснює митрополит, було ухвалене на парафіяльній раді церкви. Також Олександр Драбинко отримав вірчу грамоту від Вселенського Патріархату, яка засвідчує його церковний титул і приналежність до Матері-Церкви.

Нагадаємо, у понеділок, 17 грудня, на синоді Московського Патріархату Митрополитів Симеона і Олександра, які долучилися до створення Православної Церкви України, позбавили всіх церковних посад.

Митрополит Драбинко це рішення не сприймає. Вважає, що його ухвалили без церковного суду і з порушенням канонів.

Джерело: 5.ua