На будівництво мостів, метро та оновлення фунікулера витратять 7 млрд гривень

На розвиток транспортної інфраструктури Києва в 2019 році влада збирається витратити майже сім мільярдів гривень. Про це повідомив мер міста Віталій Кличко, передає прес-служба КМДА.

За його словами, фінансування буде направлено на повну реконструкцію фунікулера, будівництво станцій метро на Виноградар і добудову Подільсько-Воскресенського моста. Він уточнив, що на розвиток транспортної інфраструктури направлять 6,9 млрд грн.

Кличко також зазначив, що саме на 2019 рік припадає активна фаза реконструкції Шулявського шляхопроводу. Крім того, в наступному році в Києві з'являться нові туристичні об'єкти.

"Ми вже почали будувати міст, який з'єднає Володимирську гірку з Аркою дружби народів. Плануємо відкрити його в кінці весни. Він стане ключовою частиною великого туристичного маршруту по історичних місцях центру столиці", - зазначив мер.

В рамках облаштування туристичного маршруту влада зібралася оновити Пейзажну алею, Алею художників, історичні фонтани столиці. Продовжиться і реконструкція зоопарку.

Джерело: segodnya.ua