Європейський Союз виділяє Україні другий транш фінансової допомоги в розмірі 54 мільйонів доларів на підтримку Фонду енергоефективності. Про це заявив сьогодні міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко за підсумками підписання в Брюсселі відповідної Угоди між урядом України і Єврокомісією, передає прес-служба Кабміну.
За його словами, це свідчення високої довіри європейських партнерів і прогресу реформи енергоефективності, яку Україна впроваджує вже три роки, виконуючи європейські директиви з енергоефективності.
Так, угоду про фінансування "Програми підтримки енергоефективності в Україні" Зубко підписав разом з єврокомісаром з питань європейської політики, сусідства та розширення Йоганнесом Ганом. Кошти будуть спрямовані до мультидонорского фонду, управління яким здійснюється Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC).
"Підтримка ЄС спрямована на реалізацію програм в рамках Фонду енергоефективності. Це надання безповоротних грантів для здійснення заходів з енергоефективності. Також ми домовилися про допомогу наших німецьких партнерів в підготовці енергоаудиторів, які працюватимуть у всіх регіонах України", – сказав український міністр.
Джерело: segodnya.ua