У Києві запустили першу електромаршрутку

У столиці з'явилася перша електромаршрутка. Незвичайний автобус марки Skywell працює на маршруті №599: станція метро "Харківська" – вул. Шептицького.

"На маршрут новий автобус ми запустили чотири дні тому, проблем з електрозарядом не виникало. Ми взяли його в оренду у власника в якості експерименту. Зараз автобус не в Києві, його попросили протестувати в іншому місті. А через два дні він знову виїде на наш маршрут і буде регулярно працювати", – розповів" Сегодня "директор підприємства" Транс-Сіті "Олег Орел.

За його словами, в маршрутці дуже теплий салон, низька підлога, є місце для перевезення людей з обмеженими можливостями. Маршрутка розрахована на 50 пасажирів.

У Києві запустили першу електромаршрутку

"В автобуса дуже тихий хід. Працює відмінно. Один заряд розрахований на 320-350 кілометрів на день. Автобус заряджається за три години, вночі. Водій дуже задоволений новим автобусом, каже, що в порівнянні з "Богданами" й "Атаманами" це небо і земля. Ми подивимося, що буде відбуватися з економіки, але за розрахунками нас все влаштовує. Поки це дуже перспективно для перевізників", – підкреслив Орел.

Він також додав, що мінімальна вартість такого автобуса – від 170 тисяч доларів, все залежить від обєму автобуса і зарядки. Водночас окупитися автобус може за три роки, адже не потрібні витрати на ремонт мотора, паливної системи.

Джерело: segodnya.ua