"Пам'ятай про тих, хто в полоні!" – близько сотні людей провели на столичному Майдані Незалежності акцію з такою назвою на підтримку бранців Кремля. Про це повідомляє "5 канал".
Учасники тримали у руках портрети незаконно заґратованих. Серед присутніх були родичі полонених, їхні друзі, колеги, адвокати та правозахисники. Зокрема, й адвокати військовополонених моряків, яких утримують у московських ізоляторах.
Активісти закликали усіх писати листи полоненим і таким чином висловити їм свою підтримку.
"Акція волонтерів і усіх інших на підтримку наших військовополонених. Видаємо отакі браслетики з прізвищами наших моряків, які знаходяться в полоні. Хочу подякувати від усіх родин, бо суспільство більше переймається, аніж наш "дорогий" політикум. Дякую киянам за таку підтримку, ми всі віримо, що хлопці живими-здоровими невдовзі повернуться додому", – зазначив батько військовополоненого Віктор Сорока.
У Сан-Франциско влаштували акцію на підтримку незаконно заґратованих у РФ українських моряків: як це було – ФОТО
/ 5 канал / 5 канал / 5 канал / 5 канал / 5 канал / 5 канал / 5 канал / 5 канал / Facebook / Повернись живим Джерело: 5.ua








