Столичних водіїв попереджають про ожеледицю на дорогах

Синоптики попереджають про ожеледицю на дорогах столиці у суботу, 15 грудня.

Про це повідомили у прес-службі Київської міськдержадміністрації з посиланням на "Укргідрометцентр".

З метою запобігання травматизму та уникнення аварійних ситуацій, киян закликають бути обережними, пересуваючись містом.

Згідно з даними Google Maps, станом на 11 годину ранку рух ускладнено в центральній частині міста. Дорогу в районі Софійського собору перекрито.



За прогнозом синоптиків, сьогодні у столиці буде хмарно, без істотних опадів, вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура вдень 2-4° морозу.

Як повідомляв 5.UA, минулого тижня Київ декілька днів поспіль засипало снігом. 12 грудня хуртовині давали раду як могли: ще о 5-й ранку на вулиці вивели понад 600 одиниць снігоприбиральної техніки та більш як 500 комунальників, які вручну прибирали сніг. 

13 грудня через погіршення погоди з 6-ї години ранку було обмежено в'їзд вантажних транспортних засобів у Київ.

Джерело: 5.ua