14 грудня на вулиці Новокостянтинівській сталася ДТП зі смертельним результатом. Позашляховик Volvo XC 90 врізався у відбійник при в'їзді на міст. Водій помер, не приходячи в свідомість. Про це повідомляє "Інформатор".
Аварія сталася близько 3:40. Volvo рухався в бік проспекту Степана Бандери та при в'їзді на міст, з невідомих причин, влетів у відбійник. За кермом перебував 45-річний чоловік. Бригада швидкої допомоги, яка прибула на місце, намагалася реанімувати водія, але марно. Судячи з пошкоджень на лобовому склі, чоловік не був пристебнутий. Що стало причиною фатальної аварії невідомо, так як на місці не було свідків.
Серед можливих версій: мокра дорога або ж водій заснув за кермом. Точні обставини ДТП буде встановлювати слідчо-оперативна група.
