"ЗА ЧАЙ.СОМ": політик-банкір Андрій Пишний в ефірі "5 каналу"

Кажуть, що кожен політик у нашій країні трохи банкір, але нині у нас справжній політик-банкір. І навіть більше – голова державного "Ощадбанку" Андрій Пишний. І хоча в укрсучполітиці він не остання людина, його знають усі і він усіх знає, але від 2014 року покинув це "мистецтво можливого" і з головою пірнув в модернізацію "Ощадбанку" та банківську реформу.

З "Ощадом" у Пишного довга спільна історія – з 2000 року він встиг поочолювати юридичне управління банку, бути директором департаменту правового забезпечення, 5 років працювати першим заступником голови правління "Ощадбанку" і навіть півтора роки виконувати обов'язки голови банку. Одразу після Майдану Андрій Пишний полишає депутатство та політичну кар'єру – і до рідного "Ощадбанку". Хоча не кожен з нинішніх політиків може похвалитися таким політичним портфелем: був заступником секретаря РНБО (в часи Ющенка), на парламентських виборах 2012 року став заступником керівника штабу "Батьківщини" (в часи "донецького бикоко", коли Тимошенко була в Качанівській колонії імені Януковича), а опісля (після об'єднання "Фронту змін" і "Батьківщини"), був обраний одним із заступників лідера партії. І усе це Андрій Пишний покинув, щоб ми отримали на смартфоні "Ощад 24/7" і не лишень.

Про те, як "Ощадбанк" поставив Рашу "на счьотчік" і що буде з виконанням рішення арбітражу, якщо агресор не віддає вкрадене; про те, чи можлива успішна банківська реформа, якщо економіка та судова гілка реформуватися не дуже хочуть і чи можна усі ці реформи згорнути у випадку промосковського реваншу і "вєрнуть всьо взад"; про більшовизм, популізм та решту "-ізмів" на "полі чудес" у "країні дурнів"; про те, чи "добро переможе зло", а чи корупція його з'їсть зсередини – прочаюємо з кандидатом юридичних наук Андрієм Пишним о 23.10.

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті 12 грудня о 23:10

Джерело: 5.ua