Снігопад у Києві: зросла кількість ДТП через ожеледицю і літню гуму

Через снігопад у Києві та Київській області сталося багато ДТП. Про це повідомляє dtp.kiev.ua на своїй сторінці у Facebook.

Так, одна серйозна аварія з потерпілими сталася в Києві на проспекті Науки, 48. Зіткнулися два легковики, причому один занесло на тротуар.

Ще одна "сніжно-ожеледна" ДТП сталася в одному з дворів Києва на вулиці Драгоманова. Там автомобіль ВАЗ в'їхав у бік Volkswagen.

Також у групі розповіли, що через ожеледицю в Києві протаранили автомобіль Daewoo з літнім водієм. Обійшлося без постраждалих.

Крім того, на вулиці Івана Кирія, 11, в Згурівці Київської області сталася ДТП через використання літньої гуми. У цій аварії також обійшлося без постраждалих.

Раніше ми повідомляли, що вулиці Києва сьогодні, 12 грудня, посипали протиожеледних засобом, чистили дороги і мости 363 спецавтомобілі "Київавтодору". З п'ятої ранку комунальники очищають столицю від снігу, який не припиняється досі.

Джерело: segodnya.ua