Фурам і вантажівкам заборонили в'їзд до Києва через снігопад

У Києві через снігопад з 16:00 заборонили в'їзд великовантажного і великогабаритного транспорту. Про це повідомили в прес-службі "Укравтодору" на своїй сторінці в Facebook.

Зазначається, що влада пішла на такі заходи у зв'язку з прогнозованим погіршенням погодних умов – посиленням снігопаду і ожеледицею на дорогах. Метою заборони стала безперебійна робота спецтехніки щодо забезпечення руху автотранспорту в столиці.

Крім того, через погіршення погоди з 15:00 обмежується рух вантажних, великогабаритних та великовагових транспортних засобів на окремих ділянках дороги загального користування по Київській області.

У свою чергу, в "Київпастрансі" підкреслили, що з 14:00 в столиці ввели спецрежим для курсування громадського транспорту. У компанії додали, що спецрежим введений для автобусів, тролейбусів і трамваїв. Зараз транспорт курсує без дотримання графіка.

Джерело: segodnya.ua