Федеральна служба з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій РФ (Роскомнадзор) оштрафувала американську корпорацію Google, яка все ще не підключилася до Федеральної державної інформаційної системи.
Через це, як повідомив 11 грудня глава Роскомнадзора Олександр Жаров, компанії доведеться сплатити до бюджету 500 тис. рублів (близько 8 тис. доларів). При цьому влада продовжить спостерігати за Google на предмет виконання законодавства РФ.
"Будемо і далі домагатися дотримання російського законодавства. Можу анонсувати, що найближчим часом розпочнемо наступну адміністративну справу стосовно Google", – сказав Жаров.
Жаров нагадав, що компанія у встановлений термін не підключилася до ФГІС із переліком заблокованих в Росії сайтів.
Джерело: segodnya.ua