"Не забудемо": на Волині підняли прапор ВМС України на підтримку захоплених моряків

Акції на підтримку захоплених Росією українських військових моряків провели на Волині. Як повідомляє "5 канал", біля адміністративних будівель на території всього регіону підняли прапор Військово-Морських сил України.


Стяг, зокрема, замайорів і біля будівлі Волинської обласної ради. В акції на підтримку бранців взяли участь кілька сотень людей. Вони вимагали від Росії – звільнити військовослужбовців.

"Я служив у морській піхоті. А це люди які, коли почалася окупація, перебували в Криму, потім перевелися до Одеси. Це є військові моряки, яких ми щиро дуже підтримуємо", – зазначив військовослужбовець запасу Анатолій Горун.

"Я розумію, що цим підняттям якоїсь такої матеріальної допомоги ми, звичайно, не надамо – ні сім'ям, ні самим їм. Ми просто хочемо, щоб хлопці знали, що ми про них пам'ятаємо, не забуваємо і не залишимо в біді", – наголосив голова Волинської спілки ветеранів АТО Вадим Ваврищук.

/ 5 канал
/ 5 канал
/ 5 канал
/ 5 канал
/ 5 канал
/ 5 канал
/ 5 канал
/ 5 канал
/ Facebook / Повернись живим Джерело: 5.ua