У Запоріжжі під виглядом палива екстра-класу продавали розбавлений бензин

У Запоріжжі з незаконного обігу співробітники Державної фіскальної служби вилучили велику партію розведеного бензину. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Встановлено, що "виробники пального" змішували низькоякісні нафтопродукти, а також додавали до бензину різні домішки, в тому числі заборонені до використання.

Після цього "суміш" продавали під виглядом бензину марки А-92, А-95 і дизельного палива через мережу автозаправок на території області.

Під час проведення обшуків на території нафтобаз правоохоронці виявили 165,5 тисячі літрів фальсифікату, орієнтовна вартість якого становить майже 5,7 мільйона гривень.

У Запоріжжі під виглядом палива екстра-класу продавали розбавлений бензин

Крім того, було вилучено і ємності для зберігання палива, чорнові записи підприємців, документи про придбання паливно-мастильних матеріалів і домішок. Наразі триває слідство.

Джерело: segodnya.ua