Прапори Військово-Морських сил України підняли біля адміністративних будівель у Дніпрі. У такий спосіб містяни вирішили підтримати 24 українських моряків, незаконно заґратованих в Росії, передає "5 канал".
Прапор Морських сил біля будівлі місцевої облдержадміністрації підняли ветеран АТО та мати військового, який більше року перебував у полоні бойовиків. До акції долучилися близько сотні людей. На знак підтримки моряків прапор українського флоту перебуватиме на місці прапора області щонайменше тиждень.
"Ми підтримуємо наших хлопців, які виконували свій військовий обов'язок, виконували бойові завдання, незаконно арештовані Російською Федерацією. Вимога – повернути наших моряків і повернути наші кораблі", – заявив начальник розвідки 36 бригади морської піхоти ВМС України Євген Карагод.
"Те що, зараз весь світ згуртувався і вимагає звільнення хлопців – тут ми знаємо про це, а вони наразі цього, скоріше за все, там не знають. Це насамперед звернення до громадян України, що подивиться, – йде війна. Треба боротися за свої країну", – зазначила голова ГО "Берегиня" Алла Макух.
/ 5 канал / 5 канал / 5 канал / 5 канал / 5 канал / 5 канал / 5 канал / 5 канал / Facebook / Повернись живим Джерело: 5.ua








