Розвідка про смерті в лавах бойовиків: трьох ліквідували, ще четверо – санітарні втрати

Напередодні ситуація на сході мала ознаки до загострення – це помітили захисники на Луганському напрямку, повідомляє прес-служба Об’єднаних сил на сторінці у Facebook.

Так, бойовики активізувалися поблизу Пісків та Кримського, де вони гатили з 82-мм мінометів. Загалом під час обстрілів терористи застосували 39 мін. Уже традиційно били окупанти також із гранатометів, кулеметів та стрілецької зброї.

Найгарячішими залишаються позиції в районі: Троїцького, Новолуганського, Шумів, Невельського, Тарамчука, Мар’їнки, Чермалика та Гнутового.

Внаслідок бойових дій на сході минулої доби легке поранення отримав один український військовий. Водночас, трьох окупантів знищено, а ще чотири особи зі складу збройних формувань Російської Федерації обліковані, як санітарні втрати, звітує розвідка.

Від початку доби терористи вдалися до провокацій наших оборонців на підступах до Гнутового.

Дивіться також фотогалерею: 

/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил Джерело: 5.ua