"Манчестер Сіті" зазнав першої поразки в чемпіонаті Англії

8 грудня відбулося протистояння між командами Хосепа Гвардіоли та "Челсі".

Підопічні Мауріціо Саррі вдома впевнено розібралися із містянами – 2:0.

На останній хвилині першого тайму у воротах Едерсона розписався Нголо Канте. А подвоїв перевагу Давід Луїс на 78 хвилині.

Відтак Манчестер Сіті втратив лідерство і пропустив на вершину турнірної таблиці Ліверпуль, який завдяки хет-трику Салаха розгромив Борнмут 4:0. У мерсисайдців на один пункт більше. Джерело: 24tv.ua