Громадський транспорт в Люксембурзі стане безкоштовним для всіх пасажирів. Таке рішення ухвалив новий уряд демократів, соціалістів і "зелених" на чолі з Ксав'є Бетель. Як повідомляє The Guardian, зміни вступлять в силу влітку 2019 року.
Варто зазначити, що наразі громадським транспортом в країні і так користуються безкоштовно всі громадяни, які не досягли 20 років. Правда, тільки від своїх навчальних закладів до будинку.
Цікаво і те, що користуються громадським транспортом в Люксембурзі переважно громадяни сусідніх країн – Бельгії, Франції і Німеччини, – оскільки на 110 тис. місцевих жителів припадає 400 тис. тих, хто приїжджає сюди на роботу.
З невирішених питань – проблема бездомних, які можуть почати "зимувити" в безкоштовному транспорті, ховаючись від холоду і одночасно подорожуючи усією країною.
Джерело: segodnya.ua