Уряд Філіппін вирішив поповнити свої ВВС американськими вертольотами Black Hawk замість російських Мі-171, повідомляє Reuters.
Операцію про покупку 16 вертольотів виробництва Sikorsky Aircraft Corp оцінюють у 240 мільйонів доларів. У філіппінському Міністерстві оборони відзначили, що збираються підписати її наступного року.
Голова відомства Дельфін Лорензана пояснив, чому вибір був зроблений в інтересах США, хоча за ціною російські машини дешевші.
"Незважаючи на це, за них буде дуже важко розплачуватися за рахунок санкцій США", – зазначив він.
Джерело: segodnya.ua