У Заводському районі Запоріжжя вранці 6 грудня сталась аварія - прорвало трубу з окропом, і гаряча вода заблокувала мешканцям вихід з під'їзду.
Як повідомили жителі міста в соціальних мережах, інцидент стався в одній з багатоповерхівок по вулиці Павлокичкаській. Через окріп деякі мешканці не могли вийти з під'їздів.
"Рівень води стоїть. Парує. Коротше кажучи, сауна", - йдеться в повідомленні до відео з місця інциденту.
Також мешканці розповіли, що працівники комунальної служби не поспішали з ліквідацією наслідки аварії. На щастя, ніхто не постраждав.
Раніше ми писали про те, що в Дніпрі біля входу в під'їзд однієї з багатоповерхівок утворилася півметрова яма. Жителі бояться, що скоро під землею опиняться їх квартири і бояться заходити в під'їзд.
А в Херсоні мешканці однієї з п'ятиповерхівок зізналися, що живуть зі страхом - їх будинок може звалитися в будь-який момент.
Джерело: segodnya.ua