Сміття на зупинках транспорту в Києві: з'ясувалося, хто відповідальний за прибирання

Сміття на зупинках громадського транспорту повинен прибирати балансоутримувач зупинки. Про це повідомила заступник начальника служби по зв'язках з громадськістю "Київпастрансу" Людмила Сергієнко.

Вона уточнила, що інформація про балансоутримувача зупинки є на покажчиках. Якщо на зупинці немає тимчасових споруд, то прибираються вони районними дорожньо-експлуатаційними управліннями. Сюди входить не тільки вивезення сміття і установка урн, а й розчищення снігу і льоду.

"Якщо на зупинці є кіоски, то за прибирання відповідає інвестор, якому належать ці споруди", - уточнила Сергієнко.

Джерело: segodnya.ua