Усі підрозділи МВС перевели на посилений варіант роботи

В Україні всі підрозділи Міністерства внутрішніх справ переведені на посилений варіант несення служби.

Про це повідомляє прес-центр Держслужби України з надзвичайних ситуацій.

Зазначається, що для координації роботи усіх органів системи МВС та моніторингу ситуації створено оперативний штаб, який очолив заступник міністра внутрішніх справ Вадим Троян. До штабу залучені: перший заступник голови ДПСУ Василь Серватюк, заступник глави Нацполіції Олександр Фацевич, перший заступник глави ДСНС Олег Мельчуцький, заступник командувача Нацгвардії Валерій Бондар, а також перший заступник глави Державної міграційної служби Наталія Науменко та інші.

Також для координації дій створено оперативні штаби у територіальних органах системи МВС.

Зазначається, що оперативні штаби працюватимуть у цілодобовому режимі та здійснюватимуть обмін інформацією та координацію з Генеральним штабом ЗСУ, СБУ, Службою зовнішньої розвідки, Головним управлінням розвідки Міноборони, Управління державної охорони та Держспецзв’язком.

Як повідомляв 5.UA, 26 листопада Верховна Рада на позачерговому засіданні запровадила воєнний стан у 10 областях України. Це ті області, які межують з РФ, Придністров’ям та мають вихід до Азовського моря. За введення воєнного стану в Україні через агресію Росії у Керченській протоці проголосували 276 народних депутатів. 

Джерело: 5.ua