Держпідприємства України масово працюють у збиток

Менше 500 підприємств з майже 3,5 тисячі, що перебувають у державній власності, приносять прибуток. Про це заявив міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

"З 3444 підприємств, що працюють в Україні, прибуток приносять не більше 500", – сказав чиновник. Таким чином, прибуток отримують менше 15% держпідприємств.

За його словами, частну збиткових підприємств навмисно банкрутують, щоб використовувати їхню територію для будівництва.

Джерело: segodnya.ua