У Києві демонтують ресторан-велетень

Глава КП "Київблагоустрій" Андрій Андрєєв повідомив про демонтаж чергової незаконної тимчасової споруди гігантських розмірів. Приміщення, в якому знаходився ресторан, розташовувалося на вулиці Лятошинського в Голосіївському районі.

"Справжній велетень! 170 квадратів! Стаж роботи в форматі "нагодувати-напоїти" не менше 20 років. Саме тоді, в 90-і, були оформлені якісь перші документи. Але з роками податки в столичний бюджет від власників ТЗ вже не доходили. У сухому залишку, станом на 2018 й рік: без документів, без оренди землі, без сплати податків", – підкреслив Андрєєв.

У Києві демонтують ресторан-велетень

Він передбачає, що заклад також працював незаконно "на чорній готівці". Демонтаж тимчасової споруди триває вже четвертий день і добігає кінця.

Минулого тижня співробітники "Київблагоустрою" знесли ще кілька об'єктів. Серед них - "наливайка" і паркан на вул. Бориспільській, самовільно встановлена бетонна огорожа на вул. Довженка, гараж на проспекті Науки та інші.

Джерело: segodnya.ua