На стіні станції метро "Осокорки" в Києві почали створювати восьмий малюнок грандіозного мурала. Поки що над цією частиною тільки почали роботу.
Так, за ніч на стіні з'явилася рука, яка тримає яблуко, дерева і книги. Як пояснили в метрополітені, роботи з розмальовування станції затягнулися. Попередньо планувалося закінчити створення мурала до кінця листопада. Тепер же організатори кажуть, що закінчать всі мурали і замалюють стики між малюнками-орнаментами до 18 грудня.
Крім восьмої картини, ще одна не завершена – сьома за рахунком. Сьомий художник намалював руки, які зашивають рану. Новий мурал немов зібраний зі шматочків-клаптиків, як старовинна ікона.
Нагадаємо, на стінах київської станції метро реалізують художній проект More than Us, в рамках якого вісім художником створять монументальний мурал, об'єднають свої погляди на сучасні події в Україні. За словами куратора проекту Гео Лерос, мистецтво об'єднало Схід і Захід України.
Центральною фрескою став портрет легендарного українського актора Богдана Ступки. З одного боку портрета намальовані Карпати, а з іншого - донецькі терикони.
Джерело: segodnya.ua



