"Чутно сильні вибухи": мешканці окупованого Донецька розповіли про звуки активного бою

Мешканці окупованого Донецька повідомляють, що в місті та його околицях чутно потужні звуки активного бою. Про це вони розповіли у Twitter.

Ексклюзивним коментарем 5.ua у ЗСУ повідомили, що це активізувалися окупаційні війська і провокують українських військових.

"На певному напрямку підрозділи окупаційних військ зранку намагалися спровокувати підрозділи Збройних сил України, відкривши вогонь із великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї", – розповів офіцер ЗСУ Анатолій Штефан (Штірліц).

Окрім того, повідомляється, що вчора, 3 грудня, провокації були під вечір у районі Пісків, також гучні розриви були в районі Жовтневого та Донецького аеропорту.

"Це пов'язано з тим, що в деяких регіонах Україні ввели воєнний стан. На провокації ми не піддаємося, але підрозділи ООС надають постійно адекватну відповідь на дії противника", – зазначив офіцер ЗСУ.

Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що бійці ССО провели зачистку селища на Світлодарці. 

Джерело: 5.ua