Мешканці окупованого Донецька повідомляють, що в місті та його околицях чутно потужні звуки активного бою. Про це вони розповіли у Twitter.
Докладую, шота у нас на Путиловке орки разошлись не на шутку, судя по звуку, лупят где-то из района Путиловского моста, двумя танками.
— Kotya_Donetsky ??️? (@Kotya875) December 3, 2018
Давно такого не было ...
Донецк 20.55 д Смолянка слышит на улице ритмичные бахи где-то на Севере города... Интервал - 60 сёк..
— hochu ❄️?❄️ domoy (@hochu_dodomu) December 3, 2018
Донецьк. 16:40к ще один вибух з гуркітом.... #putinkiller #putinkiller #putinkiller
— UkraineForever (@UkraineSuper1) December 3, 2018
Ексклюзивним коментарем 5.ua у ЗСУ повідомили, що це активізувалися окупаційні війська і провокують українських військових.
"На певному напрямку підрозділи окупаційних військ зранку намагалися спровокувати підрозділи Збройних сил України, відкривши вогонь із великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї", – розповів офіцер ЗСУ Анатолій Штефан (Штірліц).
за весь день не скажу, не слышал, а в 17:37(мест.) (район Северного): сначала где-то далеко залп? и через секунд пять очень громко с западного направления звук похожий на сдвоенный залп... и отражение звука от высоток всё дальше в центр... #ООС #Донецк #Стоптеррор
— Alfa Nubovsky (@AlfaNubovsky) December 3, 2018
# Донецк Бабахнуло міцно тільки що
— Олена????? (@HeleneHelene5) December 3, 2018
Окрім того, повідомляється, що вчора, 3 грудня, провокації були під вечір у районі Пісків, також гучні розриви були в районі Жовтневого та Донецького аеропорту.
"Це пов'язано з тим, що в деяких регіонах Україні ввели воєнний стан. На провокації ми не піддаємося, але підрозділи ООС надають постійно адекватну відповідь на дії противника", – зазначив офіцер ЗСУ.
Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що бійці ССО провели зачистку селища на Світлодарці.
Джерело: 5.ua