Тренери зчепилися у підтрибунному приміщенні ОСК "Металіст" після матчу, який завершився нічиєю.
Шевчук, який не так давно захищав кольори "Шахтаря", скаржився на асистента Фонсеки, який, за словами тренера гостей, ображав його.
Сам Фонсека відповідав, що "Олімпік" грав у дуже захисний футбол.
Нагадаємо, що "Шахтарю" вдалося зрівняти рахунок у кінці гри завдяки голу Мораєса, який був забитий з положення поза грою. Джерело: 24tv.ua