З початку дії законів про розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації вже оформлено 15 таких транспортних засобів. Про це повідомили в Державній фіскальної службі (ДФС).
В результаті до бюджету перераховано 890 тисяч гривень. В ДФС відзначають, що економія за рахунок пільгових ставок склала майже півмільйона гривень.
Також з одного автомобіля сплачено добровільний внесок в 8500 гривень, сплата якого передбачається за порушення термінів перебування на митній території України.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
- Біля кордону з Україною знайшли "кладовище"євроблях"
В ДФС відзначають, що митний пост "Луцьк" Волинської митниці оформив перший легковий автомобіль з дизельним двигуном Renault Thalia (2008 року в.) на іноземній реєстрації, який рік перебував в режимі "транзит". Його власник з вересня 2017 кожні десять днів перетинав митний кордон України з Республікою Польща без всякого протоколу про порушення митних правил.
Без виїзду за межі України чоловік звернувся до брокерів за допомогою в оформленні митної декларації 27 листопада. Після її оформлення до держбюджету було сплачено майже 26,5 тис. гривень митних платежів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
- Штрафи за "євробляхи": в Нацполіції пояснили, як будуть карати автонелегалів
За нормами законодавства, що діяли раніше, власник не зміг би оформити цей автомобіль, оскільки він не відповідає екологічним стандартам Євро-5, зазначає ДФС.
Джерело: segodnya.ua