Як українці борються з боргами за "комуналку": в Держстаті похвалилися успіхами

До вересня жителі України скоротили заборгованість за житлово-комунальні послуги на 9% в порівнянні з вересневими показниками, повідомили 30 квітня в Державній службі статистики.

Згідно з даними відомства, тепер, якщо не враховувати електроенергію, жителі України (за виключенням анексованого Криму, Севастополя і тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей), повинні державі за "комуналку" 31,2 млрд грн.

Так, у жовтні українці сплатили 5,1 млрд грн за житлово-комунальні послуги (77,5% від суми квитанцій за місяць) і 3 млрд грн за постачання електрики (110,4%).

При цьому найбільше за "комуналку" платили жителі Закарпаття (132,1% від загальної суми) та Одеської області (114,1%), а найменше – у Черкаській, Чернігівській, Кіровоградській областях (59-62% суми нарахувань).

Також у відомстві відзвітували, що з початку року уклали з населенням 64,18 тис. договорів про погашення реструктуризованої заборгованості за комунальні послуги на загальну суму 442,2 млн грн.

Джерело: segodnya.ua