Тільки за українським паспортом: ДПСУ тимчасово не пускатиме іноземців в окупований Крим

Із Криму випускаємо, на півострів – зась. На час дії воєнного стану Держприкордонслужба припинила пропускати на окуповану автономію іноземців – йдеться й про росіян.


Подробиці "5 каналу" повідомили у прес-службі ДПСУ.

"Перетнути адміністративну межу з тимчасово окупованим Кримом можна тепер виключно за українськими документами. Зазначу, що ті іноземці, які до цього в Крим виїхали на законних підставах, а це можна зробити виключно через контрольні пункти в'їзду-виїзду, які функціонують на адміністративній межі, то вони зможуть повернутися на материкову Україну", – пояснив начальник прес-центру відомства Андрій Демченко.

Він наголосив – стосовно громадян України немає жодних обмежень у пунктах пропуску на державному кордоні і в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на межі з Кримом та в районі проведення Операції Об'єднаних сил.

Водночас, іноземців, зокрема і громадян Російської Федерації, будуть перевіряти більш ретельно. Прикордонники з’ясовуватимуть мету поїздки та уточнюватимуть – чи не було у подорожувальників зафіксовано відвідин окупованих територій у минулому.

Нагадаємо, в 10 областях України запровадили воєнний стан. Зокрема в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Луганській, Донецькій, Сумській, Харківській, Чернігівській та Вінницькій Областях. Термін дії – 30 днів. Петро Порошенко зазначив, що положення воєнного стану використовуватимуть лише в разі російської наземної агресії.

Джерело: 5.ua