У київському "Арсеналі" 2 місяці не платять зарплату, у клубі не заперечили цю інформацію

Київський клуб "Арсенал", який посідає останнє місце в чемпіонаті України, зіштовхнувся з фінансовими проблемами.

За інформацією видання Tribuna.com, в "Арсеналі" існує двомісячна заборгованість із зарплати.

24 Канал зв'язався з представниками клубу. "Каноніри" не заперечили цю інформацію, заявивши, що поки не коментують ситуацію.

Нагадаємо, що після 16 турів команда займає останнє місце в турнірній таблиці УПЛ. В активі киян тільки 7 очок. Джерело: 24tv.ua