Кабмін передав Андріївську церкву в користування Вселенському Патріархату – подробиці

Кабінет міністрів України ухвалив постанову про передачу Андріївської церкви у Києві в користування Вселенському патріархату. Про це повідомляє у прес-службі Міністерства культури України, пише "Укрінформ".

"Так Кабмін прийняв відповідне рішення", – сказав він, відповідаючи на питання щодо рішення.

Як повідомляв 5.UA, 18 жовтня Верховна Рада ухвалила внесений президентом закон "Про особливості користування Андріївською церквою Національного заповідника "Софія Київська" (№ 9208). Закон передбачає передачу Андріївської церкви в безоплатне постійне користування Вселенському патріархату для здійснення богослужінь, релігійних обрядів, церемоній і процесій. 7 листопада президент України Петро Порошенко підписав закон про передачу Андріївської церкви в користування Вселенському патріархату.

Джерело: 5.ua