У Росії ввели правові "поблажки" для банків під санкціями

Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв підписав постанову, спрямовану на захист інтересів російських банків, що перебувають під іноземними санкціями, в тому числі українськими. Так російським банкам, що перебувають під санкціями, з метою "протидії незаконному санкційному тиску" дозволено не розкривати інформацію, яку слід розкривати згідно з російським законодавством, передає Deutsche Welle.

Таким правом російський банк може скористатися, якщо проти осіб, "під контролем або значним впливом яких він знаходиться", введені обмежувальні заходи. Пільги діють і в тому випадку, якщо під санкції потрапили члени ради директорів банку або деякі представники керівництва.

Кредитні установи зобов'язані самі надавати цю інформацію в Банк Росії і аргументувати свою позицію.

Експерти вважають, що після захоплення українських кораблів у Керченській протоці  Москву чекають нові санкції і черговий обвал курсу рубля.

Джерело: segodnya.ua