У Києві евакуюють пасажирів із Центрального залізничного вокзалу – подробиці

На Київському центральному залізничному вокзалі проводиться евакуація людей – пасажирів просять терміново покинути приміщення. Про це повідомляє "Информатор".

Повідомлення про можливу загрозу з'явилося близько 12:50. Пасажирів просять покинути приміщення вокзалу і платформ, вхід закритий.

Станом на 13:10 інформацією про те, чи дійсно "замінували" вокзал не надійшло. Пізніше з'ясувалося, що  до ДержНС надійшло повідомлення про пожежу близько 13:00. Евакуювали близько 100 осіб, на вокзалі чекають  вибухотехніків. На місце події прибули кінологи.

Інші столичні ЗМІ пишуть, що на вокзалі перевіряють інформацію щодо замінування будівлі.

Джерело: 5.ua