Закон № 8487 про розмитнення авто на єврономерах діє в Україні з 25 листопада. Він передбачає 50% -ву знижку на розмитнення "євробляхи" в перші три місяці з моменту вступу документа в силу. Журналісти "Сегодня" з'ясували, чи збираються власники "євроблях" платити податки, і які підводні камені чекають таких автомобілістів.
Киянин Вадим купив стару іномарку в Латвії за три тисячі євро. І платити за її розмитнення за новим законом не поспішає - каже, що це дорого.
"Якщо брати розмитнення цієї машини: тут дизель, 75 євро множимо на коефіцієнт 1,9 (об'єм двигуна) і на 14 років (вік машини). Це виходить дві тисячі євро - тільки акциз. Плюс там збирається 450 євро ще за щось, 150 ще за щось і ще плюс 100 євро. Навіть якщо взяти половину від цієї суми, то все одно набігає 1600 -1700 євро. А немає у мене таких грошей", - розповідає Вадим.
Генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД) Олег Назаренко запевняє: такий закон є компромісом між власниками "євроблях" і податковими обов'язки громадянина.
"Більшості українців цей закон вигідний, тому що він зменшує акциз від 5 до 38 разів, а ще, якщо помножити на 50% знижку, то виходить, що в 74 рази зменшується акциз", - говорить Назаренко.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
- В Україні розмитнили перший автомобіль на "євробляхах" відповідно до нового закону
Однак є і підводні камені, додає експерт. Перш за все - буде складно розмитнити автомобілі, оформлені на фіктивні європейські фірми або на громадян ЄС. А таких - левова частка.
"Потрібно поїхати в Литву, знайти власника фірми, узгодити з ним зняття з обліку цього автомобіля, узгодити щоб він сплатив податки при відчуженні свого майна, узгодити, щоб пройшли техогляд, завірити договір купівлі-продажу або дарування, потім привезти розмитнити ... Звичайно, ви цього не зробите, тому що ці фірми фіктивні", - попереджає Назаренко.
На українських авторинках вже з'явилися люди, які пропонують послуги з легалізації автомобілів на єврономерах без особистого виїзду за кордон. За послуги з оформлення договору і нібито вивіз машини "туди-назад" просять 600 євро. Однак експерти впевнені - це шахраї.
"Машини, які зареєстровані на іноземців, розмитнити практично неможливо", - підкреслює автоексперт Віталій Новак.
Очікувати, що ділки знайдуть колишнього власника і вирішать з ним всі питання прозоро - марно, упевнений фахівець.
Джерело: segodnya.ua