Двоє українців здобули золоті медалі на Кубку світу зі спортивної гімнастики

У заключний день змагань на Кубку світу зі спортивної гімнастики у німецькому Котбусі українська збірна здобула три нагороди, дві з яких – золоті.

Олег Верняєв та Ігор Радівілов зійшли на першу сходинку п’єдесталу у вправах на брусах та в опорному стрибку відповідно.

Діана Варінська стала третью у вправах на колоді. Джерело: 24tv.ua