Вугілля з Африки прибуло до Одеси для українських ТЕС


Вугілля для опалювального сезону прибуло в Одеський порт – майже 80 тисяч тонн поїдуть до міста Зеленодольськ. Це паливо компанія ДТЕК закупила для Криворізької ТЕС – однієї з трьох, які працюють на антрацитному вугіллі.

Через блокаду Донбасу таке вугілля в Україні – в дефіциті, тому ДТЕК змушена купувати його в Роттердамі і привозити з Африки.

"Вугілля, яке компанія ДТЕК придбала для Криворізької ТЕС у Роттердамі, забезпечить стабільну роботу станції протягом всього зимового періоду – відповідно, стабільно забезпечувати електроенергію і надавати тепло людям", – зазначив директор Криворізької ТЕС Сергій Шовгеля.

Джерело: segodnya.ua