В Україні презентували першу електричну вантажівку – фото

Цього тижня було презентовано першу українську електричну вантажівку. Виготовили ваговоз на замовлення компанії Banke Electromotive (Королівство Данія). Працювали над машиною на заводі "Богдан Моторс", повідомляє прес-служба уряду.

"22 листопада була презентована електромашина муніципального використання ERCV27 є першою розробленою та виготовленою в Україні повністю електричною вантажівкою", – йдеться у повідомленні.

Як стало відомо, вже цього року почнеться серійний випуск електровантажівки у рамках масштабного контракту з європейською компанією. Електромашина має запас ходу без підзарядки 220 км і швидкість 80 км/год.

У Мінінфраструктури кажуть: виробництво першої української електричної вантажівки є визначальною і вирішальною подією для України.

"Ми поступово спростовуємо розповсюджену думку про те, що Україна є виключно країною аграрною. Ми в Міністерстві інфраструктури переконані, що Україна може і повинна бути високотехнологічною державою. Презентований електротранспорт повністю розроблено і зроблено в Україні. Це буде Made in Ukraine в Європейському Союзі. Це надзвичайно добрий показник того, що всі наші плани з розвитку електротранспорту йдуть в правильному напрямку", – заявив глава відомства Володимир Омелян.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

/ Twitter / Tesla‏
/ Twitter / Elon Musk
/ Twitter / Tesla‏
/ Twitter / Tesla‏
/ Twitter / Tesla‏
/ Twitter / Tesla‏
/ Twitter / Tesla‏ Джерело: 5.ua