Під Києвом від зачепінгу загорівся підліток, лікарі борються за його життя

На Київщині 14-літній підліток-зачепер отримав тяжкі опіки. Про це повідомляє прес-служба обласної поліції.

Як стало відомо, хлопець разом із друзями прийшов на залізничну станцію "Бровари". Батькам сказав, що пішов на заняття з репетитором. Коли друзі відійшли у справах, підліток видряпався на товарні вагони та отримав ураження електрострумом.

"Від удару високовольтної лінії його відкинуло на землю та він почав горіти. На допомогу підбігли його товариші і намагалися погасити полум'я", – повідомили у поліції.

Відомо, що 14-річний хлопець отримав 50% термічних опіків ІІ-ІІІ ступеню. "За життя неповнолітнього любителя "гострих відчуттів" борються медики", – констатують правоохоронці.

Наразі вирішується питання про притягнення до адміністративної відповідальності батьків потерпілого за невиконання їхніх обов’язків щодо виховання дитини.

Джерело: 5.ua