Із "руським міром", проте без води: у кількох районах Донецька відключили воду

У Петровському та Кіровському районах столиці псевдореспубліки "ДНР" два дні поспіль відсутнє холодне та гаряче водопостачання. Вода відсутня з 8-ї ранку 22 листопада, повідомляє "Радіо Свобода".

Сепаратистська адміністрація міста повідомляла про планове скорочення подачі води на 25% у зв'язку з ремонтними роботами на Донецькій фільтрувальній станції, проте за багатьма адресами вода відсутня повністю.

Слід зазначити, що 16-18 листопада на непідконтрольній частині Луганської області було відсутнє електропостачання та, як наслідок, опалення. Після відновлення подачі електрики, у зв'язку із морозами, сталося багато аварій на теплотрасах.

Нагадаємо: речник Міністерства оборони України Дмитро Гуцуляк зазначив, що російські військовослужбовці відмовляються від проходження служби в ОРДЛО, своє небажання вони аргументують неофіційним статусом відрядження, визнанням їх військовими злочинцями у разі потрапляння в полон і низьким рівнем грошового забезпечення

Дивіться фотогалерею за темою:

/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил Джерело: 5.ua