Підвищення тарифів на газ не закінчилося: Україна веде консультації з МВФ

Кабінет міністрів України продовжує обговорювати з Міжнародним валютним фондом (МВФ) питання підвищення ціни на газ. Це є однією з ключових умов для затвердження нової програми співпраці, повідомила міністр фінансів Оксана Маркарова. 

"Питання енергетичної реформи та підняття ціни на газ, і, відповідно, підвищення тарифів, яке з цим пов'язано – це одне з питань, яке ми обговорюємо", – сказала вона. 

За словами Маркарової, дискусії, зокрема, йдуть навколо поступового підвищення до ринкового рівня цін на газ для населення, релігійних організацій та виробників теплової енергії.

"Постанова (№ 867 від 19 жовтня 2018 року. – Ред.), як ви знаєте, Кабінет міністрів вже затвердив. Зараз триває процес перегляду тарифів, який слідує за постановою", – сказала вона.

Голова Мінфіну відмовилася спрогнозувати, як швидко МВФ може розглянути питання продовження співпраці з Україною. При цьому вона зазначила, що МВФ перевірить ухвалений бюджет-2019.

До слова, в головному кошторисі країни прописано, що підвищення цін на газ в Україні забезпечить додаткові ресурс державного бюджету в сумі 9 млрд гривень.

Джерело: segodnya.ua