У державному бюджеті Норвегії на наступний рік відсутні спеціальні пільгові умови для майнінгової індустрії. Так, з січня 2019 року майнери будуть змушені платити за стандартними тарифами, повідомляє Forbes з посиланням на місцеві джерела.
"Норвегія не може надавати тарифні пільги такій брудній криптографічній діяльності, як біткойн. Це вимагає великих обсягів електроенергії і збільшує викид парникових газів у глобальних масштабах", – підкреслив норвезький парламентарій Ларс Гальтбреккер.
Якщо зараз ціна кіловата для майнера становить близько $ 0,05, то вже в січні вона зросте до $ 1,94. Якщо вірити даним майнінгової компанії Northern Bitcoin, ціна видобутку одного біткойна в Норвегії становить близько $ 7700. У Китаї, наприклад, цей показник істотно нижчий – $ 3100.
Джерело: segodnya.ua