Можливості криптовалют, незважаючи на поточний спад ринку, як і раніше, величезні – експерт

Спенсер Богарт – партнер венчурної компанії Blockchain Capital, орієнтованої на блокчейн-індустрію, – вважає, що можливості криптовалют, незважаючи на поточний спад ринку, "як і раніше, величезні". Про це він заявив в розмові з Bloomberg.

Експерт продовжує дотримуватися оптимістичної точки зору стосовно біткоіна, вказуючи на важливу роль "програмованих грошей", популярність яких з часом лише зростатиме.

Богарт вважає програмовані гроші "ідеєю на кілька трильйонів доларів" і підкреслює той факт, що біткоін пережив один з "найбільших ринкових підйомів всіх часів" – різке зростання з 1 000 доларів на початку минулого року до 20 000 доларів в грудні.

Він зазначив, що хоча поточний стан крипторинку протилежний тому, що він являв собою рік тому – оскільки ведмеді продовжують робити свою "ведмежу справу" – це не применшує загальний "величезний" потенціал біткоіна.

В інтерв'ю Богарт також висловив свою "моно-криптовалютну" позицію, заявивши, що біткоін є "найбільшою мережею, що сформувалася" і "в 5 разів перевершує криптовалюту номер два". Також, за його словами, криптоспільнота чекає приходу "наступного біткоіна" ще з моменту появи оригіналу, а прихильність альткоінам – це "небезпечна гра".

Компанія Blockchain Capital була заснована 2013 року з метою допомогти підприємцям в створенні глобальних криптовалютних і блокчейн-проектів. Згідно з сайтом фірми, вона є "одним з найстаріших і найактивніших венчурних інвесторів в секторі блокчейн-технологій" і профінансувала вже "72 компанії, протоколи і токени".

На початку жовтня Спенсер Богарт припустив, що курс біткоіна майже досяг свого дна, зазначивши, що минулого року "погані новини", по всій видимості, "не зробили жодного ефекту на ринки", тоді як зараз "ми бачимо, що все з точністю до навпаки ".

Нещодавно "криптобик" Том Лі, зі свого боку, скорегував прогноз на курс біткоіна до кінця року, знизивши його до 15 тисяч доларів і як позитивний фактор вказавши на те, що Нью-Йоркська фондова біржа (NYSE) скоро запустить криптоплатформу для інституціональних інвесторів, а також на те, що в недалекому майбутньому урядові відомства, нарешті, почнуть визначатися з тим, як їм регулювати криптовалюти. Все це разом, за його словами, має привернути на крипторинок більше інституційних грошей.

Джерело: segodnya.ua