Учасники руху "АвтоЄвроСила", які виступають за здешевлення розмитнення авто на єврономерах,заявили про призупинення акцій протесту водіїв, передає "Громадське".
Як повідомляється, один з керівників руху Олександр Чернявський біля будівлі Верховної Ради заявив, що активісти припинять протести на два дні, "але продовжать боротьбу".
"Ми змушені призупинити акцію під стінами Верховної Ради. Немає сенсу тут стояти. Так само немає сенсу стояти в областях. Я не хочу, щоб були непорозуміння і сутички з поліцією", – заявив Чернявський.
Відзначимо, за кілька годин до цієї заяви "євробляхерів" міністр внутрішніх справ Арсен Аваков сказав, що до учасників протестів поліція готова застосувати жорсткі заходи, якщо вони будуть перешкоджати руху на дорогах.
Нагадаємо, в ряді областей України учасники акцій протесту власників авто на іноземних номерах (так званих "євробляхах") продовжують перекривати дороги державного значення.
Також повідомлялося, що на Львівщині "євробляхери" заблокували трасу Київ – Чоп.
Раніше автодороги були заблоковані в 46 містах країни, а на кордоні з Білоруссю власники машин з литовськими номерами заблокували прикордонний перехід "Нова Гута – Нові Яриловичі".