Українську Прем'єр-лігу розширять до 16 клубів, – ЗМІ

Питання розширення Прем’єр-ліги до 16 клубів вирішено на 99 відсотків.

Про це повідомляє журналіст Констянтин Андріюк в ефірі Youtube-програми "ТаТоТаке".

Проти розширення вищої ліги чемпіонату України виступає донецький "Шахтар". Але у "гірників" немає підтримки достатньої кількості клубів УПЛ, щоб перешкодити цьому рішенню.

Зауважимо, що раніше президент ФФУ Андрій Павелко заявляв, що хоче аби в українській Прем’єр-лізі виступало 16 команд.

Зазначимо, що розширення УПЛ до 16-ти клубів може відбутися вже з сезону 2019/2020.



Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24 Джерело: 24tv.ua