На Донбасі знищено чотирьох бойовиків, серед українських бійців втрат немає – ООС

Протягом минулої доби, 20 листопада, окупанти на сході шість разів відкривали вогонь по позиціях наших військ, двічі – із озброєння, забороненого Мінськими угодами. Як звітує прес-цент Операції Об'єднаних сил, у ході бойових дій жоден військовослужбовець не постраждав.

Своєю чергою, за даними розвідки, чотирьох російських найманців було знищено та ще чотирьох – поранено.

Протягом минулої доби ворог здійснював обстріли позицій ЗСУ в районах населених пунктів Кримське, Піски, Верхньоторецьке, Водяне та Лебединське.

Російські війська вели прицільний вогонь із гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї. Крім того, зі 120-мм мінометів ворог двічі обстрілював позиції Об'єднаних сил поблизу Водяного, що на Приазов'ї.

Від початку нової доби противник вогневої активності не проявляв.

Джерело: 5.ua